Over Scando

Scando Nederland BV is een officiële Konica Minolta en Ricoh Business Partner.

Met een jarenlange ervaring op het gebied van inventariseren, adviseren en implementeren van documentensystemen en papierstromen binnen organisaties is Scando Nederland BV de ideale aanspreekpartner voor veel bedrijven.

Scando heeft zich ontwikkeld tot een belangrijke speler voor optimalisatie van document-intensieve processen met een scala aan oplossingen voor het afdrukken, verwerken, distribueren, digitaal herkennen en opslaan van documenten.

Onze belangrijkste doelstellingen zijn:

  • Heldere afspraken, door deze duidelijk vast te leggen op papier
  • Flexibiliteit, door het tijdig communiceren en reageren op uw wensen
  • Transparantie, door een open communicatie van alle mogelijk- en onmogelijkheden
  • Service, wat voor jou betekent dat wij ons verbinden en onze afspraken snel nakomen

De toegevoegde waarde van Scando zit in een langdurige en oplossingsgerichte samenwerking voor een lange termijn. Wij verbinden ons aan onze relaties door eerlijke en duidelijke afspraken en ons als een partner op te stellen. Bij onze relaties bestaat een duidelijke behoefte aan procesoptimalisatie gericht op kostenbesparing, controle en efficiëncy. Scando heeft bewezen een substantiële bijdrage te leveren aan het realiseren van deze doelstellingen.

Scando Nederland is begin 2020 overgenomen door Ricoh Document Center Zuid. Het kantoor en de showroom van Scando zijn daarmee verhuist naar Geleen.

Door deze overname kun je bij Scando naast print- en documentoplossingen terecht voor voor AV oplossingen als narrowcasting, interactieve whiteboards, projectoren/beamers, en videoconferencing.

Over Scando

Ons Team

Astrid Roebroeck-Pinckaers

Astrid Pinckaers

Directeur

T: 06 - 55 81 29 88
E: astrid.pinckaers@dczuid.nl

Glenn Furst

Glenn Fürst

Service-coördinator

T: 077 – 87 00 090
E: glenn.furst@dczuid.nl

Patrick van Helden

Patrick van Helden

Solution consultant

T: 06 - 28 57 62 24
E: patrick.van.helden@dczuid.nl

Ben Kersten

Ben Kersten

Service-engineer

T: 077 – 87 00 098
E: ben.kersten@scando.nl

Donna Tatti

Donna Tatti

Office manager

T: 077 – 87 00 090
E: donna.tatti@dczuid.nl

Wilfried Hamers

Wilfried Hamers

Directeur bedrijfsvoering

T: 06 - 30 40 21 53
E: wilfried.hamers@dczuid.nl

Robert Didderen

Robert Didderen

Accountmanager

T: 06 - 18 73 16 16
E: robert.didderen@dczuid.nl

Hans Voshol

Hans Voshol

Accountmanager

T: 06 - 52 38 32 37
E: hans@scando.nl

Pasquina

Pasquina Nocerino-Wetzels

Financieel administratief medewerkster

-
-

Esther Derks

Esther Derks

Office manager

T: 077 – 87 00 090
E: esther.derks@dczuid.nl

Kim Waltje

Kim Waltje

Office manager

T: 077 – 87 00 090
E: kim.waltje@dczuid.nl

Maarten Voorjans

Maarten Voorjans

Accountmanager

T: 06 - 18 20 94 08
E: maarten.voorjans@dczuid.nl

Jean-Paul Haenen

Jean-Paul Haenen

Service-engineer

T: 077 - 87 00 098
E: jean-paul.haenen@scando.nl

Marie-Elise Géron

Marie-Elise Géron

Medewerker binnendienst

T: 077 – 87 00 090
E: marie-elise.geron@dczuid.nl